header

 

REGISTROVANÍ DO KURZU PO 28. 11. 2022 MOHOU PLNĚ ABSOLVOVAT KURZ, ALE NEMOHOU ZÍSKAT BONUS.

Kurz je určen všem, kteří se zajímají o téma zdravého životního stylu a rádi by se v tom trochu posunuli, měli nějaké vedení a získali užitečné praktické tipy, jak jej praktikovat.

Váš kurz začne následují den od aktivace (nejdříve 1. 9. 2022), denní zprávy jsou k dispozici po celý den na vašem uživatelskému účtu - nemusíte se vázat na jakoukoli hodinu.

Provázet kurzem vás budou: Petr Ševela - 48 let, Marie Duspivová - 56 let. Martina Parobeková - 31 let Dana Ridzáková - 43 let. Dobromady před 50 let praxe v oblasti lidské výživy. 
Různý věk je zásadním benefitem, který se celým kurzem prolíná. Vše je připraveno s ohledem na individuální potřebu dvacátníků, třicátníků, čtyřicátníků a lidí po padesátce.

PODZIM VE FORMĚ - 21 dnů – zhubněte a vyhrajte 3000,- Kč:
Online kurz, který Vás bude po 21 dnů motivovat a vzdělávat v oblasti zdravého životního stylu. Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí zlepšit ve stravování, pohybu a celkové kondici. Hlavní podmínkou je zaplacení účastnického poplatku. Celý online kurz je na 21 dnů a účastníci mohou čerpat veškerý podpůrný program dle svého uvážení.

Každý účastník získává:
- Analýzu tělesné skladby se vzorovým jídelníčkem
- 3 e-booky 1. Základní principy pro lepší kondici, 2. Recepty na svačiny, 3. Recepty na hlavní jídla
- Denní podporu na našem portálu (6 webinářů na klíčová témata, 2x v týdnu cvičení (realizované online) a výzvu dne – na co se zaměřit)
- Možnost soutěžit o hlavní výhru 3000,- Kč, 2. Cena je 2000,- Kč, 3. Cena 1000,- Kč.

Veškeré instrukce a vzdělávací program budou probíhat na naší internetové stránce (vše dostupné z telefonu), kde bude mít každý účastník kurzu svoje přihlašovací údaje. Je plně na každém účastníkovi, co bude v kurzu využívat a jakých "úkolů" se bude účastnit.

Váš kurz začne ihned po zaplacení účastnického poplatku.

Podmínky k získání výhry:
Soutěže o výhru se nemůže zúčastnit aktivní člen (má Centrum komunikace a podpory našeho týmu)
Účastník může získat bonus jednou za 12 měsíců.
Pořadí se bude určovat dle procentuálního úbytku váhy a centimetrů v rámci daného období. 
Podmínkou získání výhry je zadávání svých mír (váha v kg, a objemy hrudníku, v pase a přes boky) a to minimálně 1. 7, 14., a 21. den a zároveň zadání fota celé postavy zepředu a z boku (v běžném oblečení) na začátku a konci kurzu, tedy 1. a 21. den. 

Vítězem potom bude ten účastník, který bude mít nejlepší procentuální úbytek. Vítěz obdrží výhru 3000 Kč, 2. v pořadí potom 2000,- Kč a 3. 1000,- Kč,  Vyhodnocení všech výsledků proběhne  do jednoho měsíce od ukončení kurzu - datum bude oznámeno v průběhu kurzu.

Podmínkou získání odměny je nahlášení pořadatelům číslo svého bankovního účtu (na email: petr@obemail.eu )  a to nejpozději do 3 dnů od vyhlášení výsledků – po tomto termínu nebude možné si výhru vyzvednout.

Kontakt na kouče

Kamila Chýlková
tel.: 605724701
e-mail: kamchyl@obemail.com

Identifikační údaje provozovatele

Business Support s.r.o.
Fojtíkova 14
Brno, 64100
IČO: 282 90 658
DIČ: CZ28290658
Krajský obchodní soud v Brně,
oddíl C, vložka 58986

Visa Master Gopay

Zásady ochrany osobních údajů Obchodní podmínky